Nowe produkty

Wazony dekoracyjne duże

Każda kobieta lubi dostawać duże bukiety kwiatów! W związku z tym powinnyśmy być przygotowane na każdą okoliczność i posiadać w domu lub mieszkaniu przyjemniej jeden wazon. Jak wiadomo, to on podkreśli urok kwiatów i wydobędzie ich subtelny wdzięk. W MET-GLASS stawiamy na wazony dekoracyjne! Eleganckie, szklane naczynia na piękne kwiaty to nie tylko elementy użytkowe, które służą jedynie do przechowywania w nim ciętych kwiatów (lub sztucznych…), ale także wyjątkowy dodatek, który doskonale uzupełni wystrój Państwa wnętrza – i to niezależnie od panującego w domu stylu czy aranżacji. Wazon i kwiaty to połączenie idealne, które sprawdzi się zawsze i wszędzie!

wazony dekoracyjne duże
duże  W tej kategorii nie ma produktów.

Wazon dekoracyjny duży – w sam raz do Twojego domu

W naszej ofercie znajdą Państwo piękne wazony duże, które z pewnością zachwycą Państwa jakością wykonania i delikatnością wzorów, które wybraliśmy. Stawiamy na prostotę i klasykę, dlatego nasze modele reprezentują ponadczasowe formy i wdzięczne kształty, w których wszystkie kwiaty będą pięknie wyglądać. Szczególnie polecamy Państwu wazony ze szkła, w których będzie widać łodygi i liście oraz poziom wody. Od lat chcemy zaspokoić indywidualne potrzeby wszystkich klientów, dlatego oferujemy asortyment najwyższej jakości. Wykorzystane w produkcji szkło może być przezroczyste lub trwale barwione – dostępna u nas paleta kolorystyczna jest naprawdę szeroka. Mogą się Państwo zdecydować na wysokie wazony szklane, które będą idealne do długich kwiatów, na przykład róż i słoneczników, a także średnie i niskie, w których uroczo będą się prezentowały stokrotki, goździki i frezje.

Wazony dekoracyjne duże to świetny sposób na udekorowanie swojego wnętrza. W MET-GLASS wiemy o tym doskonale! Nasze rozwiązania w kategorii wazonów doskonale komponują się zarówno ze skandynawskim stylem minimalistycznym, jak i wersalskim designem, w którym przepych odgrywa główną rolę.

najlepsze wazony dekoracyjne duże