Zestaw konesera - komplet do piwa mix 6 szt.

FKP0787000002010

Nowy produkt

Zestaw szkła do degustowania różnego typu piw.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

47,49 zł brutto

Więcej informacji

W zestawie umieszczono elegancki kieliszek o długiej, smukłej nóżce i tak wyprofilowany aby wydobyć najdelikatniejsze nuty cytrusowe, żywiczne oraz owoców tropikalnych (420ml), pokal, który najlepiej odda aromaty palonego i prażonego słodu w ciemnym piwie (500ml) oraz szklankę do idealną do piw regionalnych i pszenicznych, która swym nowoczesnym stylem podbiła rynek światowy (500ml).

Wyroby pakowane w opakowaniu a`6 (3x 2 szt).

Kolekcja: Piwa konesera

Oferta nowych szklanek do piwa Krosno Glass obejmuje nowe kształty szkła do piwa oraz zestaw do serwowania piwa. Wyroby dobrane na podstawie trendu światowego w serwowaniu piwa w ekskluzywnych opakowaniach a'4

Kolekcja: Brewery

Kolekcja Brewery to zestaw specjalistycznego szkła, przeznaczonego do degustowania różnego typu piw. Znajduje się w nim gustowny kieliszek o długiej, smukłej nóżce, wyprofilowany tak, aby wydobyć subtelne nuty cytrusowe, żywiczne oraz owoców tropikalnych, pokal, który najlepiej odda aromaty palonego i prażonego słodu w ciemnym piwie oraz szklanka idealna do piw regionalnych i pszenicznych. Brewery to idealna propozycja dla amatorów tego trunku, którzy cenią sobie doznania smakowe i estetyczne z najwyższej półki.