Kieliszki do wódki

Przy większości zakrapianych imprez i wydarzeń rodzinnych nie może zabraknąć dobrego alkoholu. W Polsce najczęściej wybieramy najbardziej czysty i klasyczny z nich. Niezależnie od okazji, dobrej jakości kieliszki do wódki to nieodzowny element każdego domowego barku, który znajduje zastosowanie zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy coś świętować lub degustować alkohol w gronie znajomych. Do wyboru mamy zarówno szkło z nóżką i bez nóżki, a także modele ozdobne i standardowe. Niektóre z nich, w związku z większą pojemnością (40-50 ml), pełnią raczej rolę szklaneczki na ten trunek, co pozwala na mieszanie go z innymi napojami i rodzajami alkoholu.

kieliszki do wódki
do wódki  Jest 27 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Uniwersalne kieliszki do wódki wysokiej jakości w sklepie MET-GLASS

Warto pamiętać, że przed podaniem dobrze jest schłodzić nie tylko sam alkohol, ale również kieliszki do wódki. Dotyczy to jednak wyłącznie opcji czystej, rodzaj smakowy podaje się tylko w szkle na nóżce. Warto wiedzieć, że słodkich i smakowych typów tego mocnego trunku leje się mniej, niż odmiany czystej. Oprócz tego, nie muszą być one schłodzone – podaje się je zazwyczaj w temperaturze pokojowej, nie tak jak w przypadku klasycznego rodzaju tego alkoholu, pozbawionego soków i aromatów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wyjątkowych modeli, jak i tych bardziej fantazyjnych. Asortyment sklepu MET-GLASS obejmuje zarówno niewielkie szkło o pojemności 20 ml, jak i duże szklaneczki oraz modele na wysokich, eleganckich nóżkach.

tanie kieliszki do wódki
najlepsze kieliszki do wódki

Kieliszki do wódki nie muszą być nudne! Sprawdź piękne i niezawodne modele w sklepie online

Decydując się na kieliszki do wódki, musimy wziąć pod uwagę jakość ich wykonania. Najlepiej wybierać produkty od sprawdzonych producentów, którzy istnieją na rynku od wielu lat. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim modele od znanej i lubianej marki Krosno, która dostarcza szeroki zakres modeli naczyń szklanych. Niektóre z nich są zupełnie standardowe, dla wielbicieli minimalistycznych, prostych form, inne wyróżniają się zdobieniami, elegancką, długą nóżką, lub grubym dnem.

Przykładem takiego urozmaicenia jest np. szklanka do wódki z linii Krosno Prestige, która posiada ciekawe, stabilne dno w kształcie kwadratu. Nasza bogata oferta jest dowodem na to, że szkło do wódki nie musi być nudne. Możemy dobrać jeden uniwersalny wzór na każdą okazję, albo wybrać dwa rodzaje, jeden do trunku czystego, drugi do smakowych, kolorowych alkoholi. Kupując u nas zyskujesz gwarancję oryginalności otrzymanych produktów, wysokiej jakości, szybkiej dostawy oraz atrakcyjnej ceny.