Promocje

  • Maselniczka
    Maselniczka

    Wymiary: Długość: 150mm Szerokość:...

    18,04 zł -5% 18,99 zł

Kieliszki do wódki 25ml

Klasyka od zawsze stanowi najchętniej wybieraną opcję. Również w przypadku picia alkoholu, to właśnie kieliszki do wódki 25 ml cieszą się niezmiennie największą popularnością. Ten dość mały, a jednocześnie najbardziej standardowy i wygodny kształt, gwarantuje udaną zabawę w gronie rodziny i znajomych, bez obawy o to, że trunek za szybko zniknie lub zbyt gwałtownie uderzy do głowy. To również najczęściej wybierany model szkła na wesela i inne duże uroczystości. Warto pamiętać, że w przypadku czystego rodzaju tego trunku, możemy wybrać zarówno modele na nóżce, jak i bez.

kieliszki do wódki 25 ml
do wódki - 25ml  Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Małe, zgrabne i solidnie wykonane kieliszki do wódki o pojemności 25 ml

Jeżeli jesteś fanem mocnych alkoholi smakowych i aromatyzowanych, pamiętaj o tym, że według zasad savoir-vivre należy podawać je wyłącznie w szkle na nóżce. Szkło do wódki 25 ml dostępne w naszym sklepie internetowym występuje w kilku opcjach, w tym jako model na nóżce, który często utożsamiana jest jako bardziej „kobieca” forma szkła, a także klasyczne, pozbawione nóżki modele w wygodnym, pasującym do dłoni kształcie „v”. Wszystkie można zakupić w postaci kompletów składających się z sześciu identycznych sztuk.

wytrzymałe kieliszki do wódki 25 ml
najlepsze kieliszki do wódki 25 ml

Kieliszki do wódki 25 ml klasyczne i na nóżce. Najbardziej praktyczna, standardowa pojemność

Niewielki rozmiar tych praktycznych i funkcjonalnych modeli sprzyja również dłuższemu zachowaniu trzeźwości, ponieważ trunek jest odpowiednio, stopniowo dawkowany. Oczywiście nie to stanowi główną przyczynę, dla której kieliszki do wódki 25 ml to najpopularniejszy wybór Polaków. Oprócz tego, są bardzo wygodne w trzymaniu i komfortowe w użytkowaniu. To także najchętniej wybierana i wykorzystywana forma szkła przy różnego rodzaju zakrapianych uroczystościach, typu wesela czy bale. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szkła o tej pojemności. Zapewniamy szybką i terminową dostawę, doskonałą jakość, trwałość oraz oryginalność dostarczanych produktów. Zapraszamy do skorzystania z usług sklepu MET-GLASS!