Promocje

  • Maselniczka
    Maselniczka

    Wymiary: Długość: 150mm Szerokość:...

    18,04 zł -5% 18,99 zł

Kielichy Ślubne

W tak wyjątkowym dniu istotny jest każdy, nawet najmniejszy szczegół. Liczy się zarówno wygląd pary młodej, dobra muzyka, jedzenie, jak i dekoracja stołu. W przypadku ostatniego elementu, niezbędne są piękne kielichy ślubne, które doskonale podkreślą znaczenie tych niezwykłych chwil. Dostępne w formie eleganckiego, specjalnie zdobionego szkła, muszą odpowiednio prezentować się na stole pary młodej. Wśród propozycji naszego sklepu znajdziesz zarówno modele dedykowane specjalnie dla nowożeńców, jak i dla gości, czyli specjalnie dekorowane szkło do wódki, wina lub szampana.

kielichy ślubne
kielichy ślubne  W tej kategorii nie ma produktów.

Wyjątkowe szkło na wyjątkową okazję. Kieliszki ślubne marki Krosno

W trakcie wesela serwuje się albo dwa rodzaje alkoholu (wódkę i szampana na samym początku), albo więcej (coraz częściej proponuje się gościom także wino, nalewki lub whisky). Każdy z tych trunków może zyskać zupełnie wyjątkowy charakter, jeżeli wybierzesz dedykowane takim okazjom kielichy ślubne ze specjalnymi ornamentami, ręcznie malowane albo metalizowane. Taka forma urozmaicenia wyglądu klasycznego szkła zaskoczy Twoich gości i podkreśli wyjątkowość tego pięknego dnia. Będzie również doskonałą, dodatkową ozdobą stołów.

najlepsze kielichy ślubne
ładne kielichy ślubne

Szeroki wybór pięknych kielichów ślubnych. Postaw na wysoką jakość

Odpowiednio dobrane szkło na wesele pełni wiele funkcji. Jest nie tylko praktyczną formą podania alkoholu, ale również elementem dekoracyjnym. Jeżeli chcesz zachwycić swoich gości dbałością o każdy szczegół, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MET-GLASS. Dostarczamy wysokiej jakości szkło, w tym kielichy ślubne, które urzekają fantazyjnym wykonaniem i zdobnictwem. Wszystkie modele dostępne są również w bardzo atrakcyjnych cenach. Z nami nie musisz obawiać się, że produkty nie dotrą na czas – dbamy o terminowe realizowanie wszystkich zleceń. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie modele renomowanej marki Krosno, która jest jedną z najpopularniejszych firm dostarczających wyroby szklane w Polsce. Zapraszamy do zakupów!