Zestaw szklanek - Krosno

Na szklankach znamy się jak nikt inny! Nasza firma MET-GLASS istnieje na polskim rynku już od dwudziestu trzech lat i od 1994 roku zajmuje się zdobieniem szkła ozdobnego oraz użytkowego. W pierwszym okresie działalności stosowaliśmy tylko jedną metodę zdobienia szkła, jaką jest metalizowanie. W miarę upływu czasu, wychodząc naprzeciw życzeniom klientów, poszerzyliśmy zarówno asortyment produkowanych wyrobów, jak i sposób ich zdobienia. Obecnie zdobimy szkło, stosując prawie wszystkie metody, to jest: malowanie ręczne, malowanie sitodrukiem, szlifowanie, piaskowanie oraz metalizowanie. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo kupić produkty szklane najlepszej jakości – w tym miejscu serdecznie polecamy zestaw szklanek Krosno.

zestaw szklanek krosno
szklanki  Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Najlepsza jakość - Zestaw Szklanek Krosno

Tej marki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! To jakość sama w sobie, którą ukształtowały lata doświadczenia. Krosno to legendarne polskie szkło, które jest doceniane na całym świecie. Jak z dumą przekonują właściciele firmy, Krosno jest synonimem 90-letniej tradycji formowania szkła o krystalicznej przejrzystości, doskonałej, najwyższej jakości i różnorodnym wzornictwie, które niezmiennie zachwyca szerokie grono klientów. Zapraszamy Państwa do odkrycia szkła sygnowanego tą nazwą! Zestaw szklanek Krosno, komplet kieliszków czy piękna karafka to tylko niektóre z licznych propozycji, które mogą Państwo zamówić od ręki za pośrednictwem naszej strony internetowej.

najlepszy zestaw szklanek krosno
tani zestaw szklanek krosno

Zestaw szklanek Krosno to najlepszy wybór

Szklanki to jeden z najbardziej podstawowych elementów kuchennego wyposażenia. Ponieważ korzystamy z nich na co dzień, warto zainwestować w produkty najwyższej jakości, które zachowają przejrzystość na długo. W naszej ofercie znalazły się najlepsze produkty, które oprócz wymiaru praktycznego posiadają niebagatelne walory estetyczne – charakteryzują się między innymi zastosowaniem nowoczesnych technologii produkcji, dzięki którym w szkle pięknie odbijają się refleksy świetlne. Ponadto atutem naszego asortymentu jest ich funkcjonalność, ekologia i ergonomiczność. Oferowane przez nas szklanki Krosno to dobry styl w szklanej postaci!