Zestaw kieliszków - Krosno

W każdym domu powinny znaleźć się kieliszki – do wina, do szampana, do wódki, do likieru… W naszym sklepie internetowym MET-GLASS znajdą Państwo bogatą ofertę produktów w tej kategorii – serdecznie polecamy zestaw kieliszków Krosno na każdą okazję i każdy trunek! Nasze produkty pochodzą od renomowanego producenta, dlatego gwarantujemy Państwu najwyższą jakość w rewelacyjnej cenie. Te klasyczne, piękne szklane produkty cechuje niebywała elegancja, urok i subtelność kształtów. Marka Krosno to perfekcja i jakość sama w sobie – to legendarne polskie szkło, które docenia się na całym świecie. Ich szklane produkty to krystaliczna przejrzystość, doskonałość wykonania i klasyczne, proste wzornictwo, które broni się samo w sobie i niezmiennie zachwyca klientów.

zestaw kieliszków krosno
kieliszki  Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Zestaw kieliszków Krosno z szybką dostawą pod wskazany adres

możesz zdecydować się na poszerzyć swój kuchenny asortyment o zestaw kieliszków Krosno, które zaspokoją najbardziej wymagającego klienta. Szczególnie polecamy komplet kieliszków do szampana! Kwintesencją tego wybornego trunku są ulatniające się bąbelki, które pojawiają w butelce, a uwalnianie są w kieliszku. Unikalna technologia wykonania dostępnych u nas kieliszków pozwoli Ci bardzo długo rozkoszować się tym, co najistotniejsze i najpiękniejsze w szampanie, a więc bąbelkami! Dzięki „punktowi musującemu”, bąbelki gromadzą się w centralnym miejscu na dnie kieliszka i stamtąd ulatniają się powoli w postaci perlistej, kryształowej smugi. To nie koniec atrakcji! Nasze produkty zostały wyprodukowane ze szkła najlepszej jakości, więc pięknie odbijają refleksy światła. Od dziś Państwa toasty mogą stać się jeszcze bardziej wyjątkowe!

Tak wygląda szklana oferta produktów, które wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Państwa! Już dziś

W ciągu kilkunastu lat działalności udało nam się wypracować solidną pozycję na rynku. Cieszymy się szerokim gronem stałych klientów, a naszymi celami są dobra jakość wykonania, błyskawiczne i terminowe dostawy oraz Państwa zadowolenie z zakupów.

solidny zestaw kieliszków krosno