Zdobienie szkła

Piękne przedmioty są tym, co warto kolekcjonować lub podarować komuś w prezencie. Szczególną wartość ma to, co ponadczasowe, eleganckie i jednocześnie praktyczne. Właśnie dlatego nasza firma oferuje Państwu zdobienie szkła, czyli szeroko pojętą obróbkę przedmiotów takich jak: karafki, wazony, pucharki, kieliszki, kielichy, talerzyki, salaterki, patery, piramidy, klosze, skarbonki, dzbanki i kufle. Chcąc dostosować naszą ofertę do potrzeb wszystkich klientów, posiadamy w asortymencie wysokiej jakości wyroby od renomowanych, popularnych producentów, dostępne w zróżnicowanych przedziałach cenowych.

Dzięki tak dużej ofercie produktów, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W ramach naszej działalności wykonujemy profesjonalne zdobienie szkła, które dodatkowo podniesie wartość i wzbogaci estetykę każdego zakupionego przedmiotu. Początkowo, gdy założyliśmy naszą firmę w 1994 roku, prowadziliśmy jedynie metodę metalizacji, czyli nakładania warstw metalu na dany produkt. Z czasem, odpowiadając na rosnące potrzeby naszych klientów, zaczęliśmy stopniowo wprowadzać kolejne metody dekoratorskie. Obecnie wśród dostępnych u nas możliwości znajdują się: malowanie ręczne, malowanie sitodrukiem, szlifowanie oraz piaskowanie. Sprawia to, że nasza oferta sukcesywnie zdobywa popularność wśród kolejnych klientów, zainteresowanych kupnem oryginalnych, ręcznie dekorowanych rzeczy.

Zachwyć swoich znajomych i bliskich! Szkło zdobione i ręcznie malowane w sklepie MET-GLASS

Wykonywane przez nas zdobienie szkła to doskonała forma urozmaicenia wyglądu przedmiotów codziennego użytku. Wiele z nich może pełnić później funkcję dekoracji danego miejsca, np. w szafce z witryną, która jest wyciągana wyłącznie na specjalne okazje. Można również stosować je jako przedmioty użytkowane każdego dnia, które nie tylko cieszą oko oryginalną estetyką, ale są też dobre jakościowo i wysoce funkcjonalne. Tego typu rzeczy to także doskonały pomysł na wyjątkowy prezent – każdy ucieszyłby się z ręcznie dekorowanej, oryginalnej karafki, wazonu, zestawu kieliszków czy pucharków do deserów. W dzisiejszych czasach, gdy większość przedmiotów pozyskujemy w sklepach sieciowych, taki rodzaj podarunku będzie czymś oryginalnym i sprawiającym wyjątkową radość.

Ręczne zdobienie szkła. Wiele metod i szeroki wybór wyjątkowych produktów

Zdobienie szkła realizowane przez nasz zespół jest oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie. Mamy tak duży wybór produktów, że z pewnością każdy znajdzie opcję na swoją kieszeń. W asortymencie są zarówno rzeczy z prestiżowych linii produktowych, jak i tych bardziej standardowych, w niższych cenach, jednak nadal wysokiej jakości. Można znaleźć u nas przedmioty, które wyszły spod skrzydeł takich marek i serii jak: Krosno Professional, Sensei, Prestige, Lifestyle, Krosno Drinki Świata, Krosno Basic Glass, Krosno Beer Colection, Jasło i Krosno Deco Line. Różnego rodzaju kształty, kolory i wzory w połączeniu z konkurencyjną ceną, sprawiają, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Stawiamy na intrygującą formę, ponadczasową estetykę i doskonałą jakość.